Přejete si pouze odstranit starý nátěr z nábytku?? I to je u nás možné zařídit a to pomocí techniky louhování, škrábaní apod.

V případě zájmu nás stačí kontaktovat emailem: info@in-styl.cz nebo na tel.č. 602 424 112. Cena dle domluvy.

Restaurování

Postup při restaurování

Restaurovaný nábytek lze dělit na tři skupiny:

  • nábytek z měkkého dřeva,
  • nábytek z tvrdého dřeva,
  • nábytek dýhovaný.

Při restaurování nábytku z měkkého dřeva je třeba odstranit staré nátěry. Děje se tak mytím v bazénu s louhem, navíc jsou při této proceduře vyhubeni škůdci. Poté je nábytek dokonale vysušen, jsou opraveny jeho poškozené části a na řadu přichází vybroušení celého kusu. Posledním článkem v řetězci je povrchová úprava, kdy je nábytek upraven a vyleštěn pomocí speciálních vosků.

Restaurování nábytku z masivního tvrdého dřeva a dýhovaného nábytku je obdobné. Nábytek je nejdřív očištěn a zbaven škůdců (chemicky nebo plynem). Poškozené části jsou obroušeny a opraveny s použitím starého materiálu. Nakonec je nábytek podroben povrchové úpravě.

Restaurování neboli záchrana, ozdravení či obnova. Firma In-styl restauruje odborně a kvalitně. Při práci se dbá především na původní technologie povrchových úprav. Provádí se opravy všech druhů nábytku. Na přání zákazníka je možno upravit nábytek do jakékoliv barvy, stylu či potahu (čalounění).

 Restaurování